Vzhledem ke zvyšujícímu se objemu zakázek výroby kompletních strojů a zařízení, se nedílnou součástí námi nabízených služeb stává také samotná montáž těchto výrobků, a to včetně elektrické instalace a zapojení pneumatických a hydraulických prvků. Montáž probíhá zpravidla v našich prostorách provozovny ve Svitávce, není pro nás ovšem překážkou zrealizovat montáž i na zákazníkem požadovaném místě.

Od poloviny roku 2020 je k dispozici montážní plocha o celkové rozloze 2000 m2. Montáž je rozdělena do dvou montážních hal, které slouží taktéž ke zpracování nerezi a disponují veškerým potřebným technologickým vybavením, aby mohla být montáž provedena kvalitně, včas a co nejefektivněji.

Náš tým pracovníků montáže, který se pyšní dlouholetými zkušenostmi v oboru, má dále k dispozici automatický skladový systém pro bezpečné uskladnění nakupovaných dílů a subdodávek, stejně tak jako další vybavení pro bezpečnou a snadnou manipulaci s jednotlivými díly. Mezi to patří především mostové jeřáby, díky nimž jsme schopni manipulovat s kompletně smontovanými díly až do nosnosti 30 tun.

Sídlo společnosti
M D Let s.r.o. Svitavská 500/7,
678 01 Blansko,
Czech Republic
Výrobní závod
M D Let s.r.o.,
Školní 518,
679 32 Svitávka,
Czech Republic