Momentálně nabízíme tyto pracovní pozice:

STROJNÍ ZÁMEČNÍK

Do našeho kolektivu hledáme nové kolegy na pozici strojního zámečníka.

Požadujeme:

- vyučení v oboru strojírenství

- znalost čtení výkresové dokumentace

- manuální zručnost

- samostatnost a odpovědnost za svěřenou práci

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené (po splnění podmínek)

- dotované závodní stravování ve firemní jídelně

- zázemí stabilní společnosti, práce v moderním výrobním závodě ve Svitávce

- pracovní doba 7,5 hod + 0,5 hod pauza na oběd

Nástup: ihned nebo dle dohody v průběhu roku 2024

Mzda: od 40 000 Kč

HORIZONTKÁŘ – OBSLUHA A PROGRAMOVÁNÍ CNC OBRÁBĚCÍHO STROJE

Popis pozice:

Obsluha a programování obráběcího stroje WH10 CNC – horizontální vyvrtávačky.

Požadujeme:

- znalost řídícího systému Heidenhain nebo Sinumerik

- vyučení v oboru a praxe na obdobném stroji výhodou

Nabízíme:

- zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce

- zaučení na stroji

- pestrá práce v zakázkové výrobě

Provoz: dvousměnný

Nástup: od 2.1.2024, nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na emailovou adresu, případně volejte:

Sídlo společnosti
M D Let s.r.o. Svitavská 500/7,
678 01 Blansko,
Czech Republic
Výrobní závod
M D Let s.r.o.,
Školní 518,
679 32 Svitávka,