Momentálně nabízíme tyto pracovní pozice:

STROJNÍ ZÁMEČNÍK – Obsluha CNC ohraňovacího lisu

Pro náš výrobní závod ve Svitávce hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojního zámečníka se znalostí obsluhy ohraňovacího lisu.

Požadujeme:
- výbornou znalost čtení výkresové dokumentace
- zkušenost s obsluhou CNC ohraňovacího lisu

- zkušenost s obsluhou tabulových nůžek a zakružovačky výhodou

Nabízíme:
Pracovní vztah na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky, 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování ve firemní jídelně, zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce.

Provoz: dvousměnný

Nástup: dle dohody

OPERÁTOR CNC PÁLÍCÍHO STROJE

Pro náš výrobní závod ve Svitávce hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátora CNC pálícího stroje (plazma, autogen).

Pracovní náplň:

Obsluha pálícího CNC stroje - pálení, nastavování, provoz a údržba, kontrola a popis vyrobených dílů, manipulace s plechy.

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici (obsluha CNC strojů) výhodou

- základní znalost práce s PC

- manuální zručnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na emailovou adresu, případně volejte:

Sídlo společnosti
M D Let s.r.o. Svitavská 500/7,
678 01 Blansko,
Czech Republic
Výrobní závod
M D Let s.r.o.,
Školní 518,
679 32 Svitávka,