Momentálně nabízíme tyto pracovní pozice:

Strojní zámečník

Pro náš výrobní závod ve Svitávce hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojního zámečníka se zkušeností s obsluhou tabulových nůžek, CNC ohraňovacího lisu a zakružovačky.

Požadujeme:
- vyučení v oboru
- výbornou znalost čtení výkresové dokumentace
- praxi na výše uvedených strojích

Nabízíme:
Pracovní vztah na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky, 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování ve firemní jídelně, zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce.

Provoz: dvousměnný

Nástup: od 1.10.2019

Technolog obrábění

Popis pozice:
- tvorba cenových kalkulací na opracování
- zajištění technické podpory výroby včetně technologických změn
- dohled nad výrobními procesy opracování, zefektivňování technologických postupů při opracování
- kompletní zajištění návrhu a nákupu nástrojů pro obráběcí stroje
- technologický dohled nad strojním vybavením firmy

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
- praxe na obdobné pozici vítána
- znalost anglického/německého jazyka výhodou, není podmínkou
- výborná znalost výkresové dokumentace

Nabízíme:
Odpovídající mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, 13. a 14. plat, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování ve firemní jídelně, zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce.

Provoz: jednosměnný

Nástup: možný ihned, nebo dle dohody

Řidiči osobních / malých nákladních automobilů

- řízení osobních či nákladních automobilů do 3,5 t

- převážně vnitrostátní doprava pro potřeby vlastního výrobního závodu ve Svitávce

- s možností občasné mezinárodní dopravy, zejména do SK

Požadujeme:

- praxe v nákladní dopravě vítána

- řidičský průkaz sk. B

- výpis řidiče z bodového systému

- osvědčení o zdravotní způsobilosti

- čistý trestní rejstřík

- svědomitost, samostatnost

Nabízíme:

Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci, zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce.

Nástup: od 1.1.2020

Druh pracovního úvazku: částečný – práce na dohodu

Karuselář

Pro náš výrobní závod ve Svitávce hledáme vhodného kandidáta na pozici Karuseláře – obsluha klasického karuselu SK 16.

Požadujeme:

- prase na obdobné pozici
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky, 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování ve firemní jídelně, zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce.

Nástup: od 6.1.2020

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na emailovou adresu, případně volejte:

Sidlo společnosti
M D Let s.r.o. Svitavská 500/7,
678 01 Blansko,
Czech Republic
Výrobní závod
M D Let s.r.o.,
Školní 518,
679 32 Svitávka